Xbox Game Pass PC

Xbox Game Pass pro PC je klíč do světa nekonečných možností. S tímto herním předplatným získáte přístup ke stovkám her, které můžete hrát kdykoliv, jak dlouho chcete.

Dobíjecí karta - na PC (Win 10), mobilní telefon / tablet (Android), Xbox 360, Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, licence ke stažení, klíč pro Xbox Live, Microsoft Store a Xbox Mobile app.

Xbox Game Pass PC

Vyberte variantu produktu

Lhůta pro uplatnění 3 roky
Platné v regionu cz

Uplatnění služby Xbox Game Pass pro PC je poměrně snadné. Následujte tyto kroky:

 1. Přihlášení: Před uplatněním služby Xbox Game Pass se ujistěte, že jste přihlášeni do svého účtu Microsoft (Xbox Live). Pokud nemáte účet Microsoft, budete muset vytvořit jeden.
 2. Získejte kód nebo předplatné: Než začnete, mějte k dispozici kód pro Xbox Game Pass pro PC, který jste zakoupili nebo získali.
 3. Otevřete Microsoft Store: Na vašem počítači otevřete Microsoft Store. Můžete to udělat buď pomocí ikony v nabídce Start nebo vyhledáním "Microsoft Store" v menu Start.
 4. Otevřete tlačítko "…", poté "Redeem a code" (Uplatnit kód): V Microsoft Store klikněte na tlačítko s třemi tečkami (…) v pravém horním rohu a zvolte možnost "Redeem a code" (Uplatnit kód).
 5. Zadejte kód: Zobrazí se pole, kam můžete zapsat kód pro Xbox Game Pass pro PC. Zadejte kód a klikněte na tlačítko "Next" (Další).
 6. Potvrďte kód: Pokud jste zadal(a) správný kód, měli byste obdržet potvrzení, že kód byl úspěšně uplatněn. Potvrďte tuto zprávu.
 7. Stáhněte si Xbox aplikaci: Následně budete vyzváni ke stažení aplikace Xbox pro Windows 10, která je potřebná k instalaci her a správě služby Xbox Game Pass pro PC.
 8. Přihlaste se do aplikace Xbox: Po stažení aplikace Xbox se přihlaste svým účtem Microsoft (Xbox Live), který jste použili k uplatnění kódu.
 9. Procházejte a stahujte hry: Po přihlášení do aplikace Xbox budete moci procházet nabídku her dostupných v rámci Xbox Game Pass pro PC. Vyberte si hru, kterou chcete hrát, a klikněte na tlačítko "Install" (Nainstalovat), abyste ji stáhli na svůj počítač.
 10. Hrajte: Po dokončení stahování můžete začít hrát hry, které jsou součástí služby Xbox Game Pass pro PC.
  ¨

Tímto způsobem můžete uplatnit Xbox Game Pass pro PC a začít si užívat širokou škálu her na svém počítači. Pokud máte problémy s uplatněním kódu nebo použitím služby, měli byste se obrátit na podporu Xbox nebo Microsoft pro další asistenci.

Tato Smlouva mezi vámi a společností Microsoft Corporation popisuje, jak můžete uplatnit dárkovou kartu na svém účtu Microsoft a nakupovat pomocí ní ve zúčastněných obchodech vlastněných námi a to zejména v Microsoft Storu online, Microsoft Storu ve Windows 10, Xboxu One a Xboxu 360 (vyžaduje se Xbox Live) prostřednictvím vašeho účtu Microsoft. 

Když používáme výraz dárková karta, myslíme jakoukoliv fyzickou nebo digitální kartu s uloženou hodnotou nebo poukázku, která je uplatněná na váš účet Microsoft a může být použita k nákupu produktů ve zúčastněných obchodech. Zůstatek na dárkové kartě vydává a spravuje společnost Microsoft Ireland Operations Limited. 

Potřebuji účet Microsoft? Ano. K nákupům ve zúčastněných obchodech musíte mít aktivní účet Microsoft. Můžete uplatnit dárkové karty na svůj účet Microsoft, zobrazit si aktuální zůstatek na účtu a data vypršení platnosti propagační slevy na účtu nebo si aktualizovat svoje osobní údaje. 

Jak si můžu na účet Microsoft přidat peníze? Do účtu Microsoft můžete přidat peníze tím, že se přihlásíte do účtu Microsoft a uplatníte příslušnou dárkovou kartu nebo kód . Říkáme tomu „uplatnění dárkové karty“. Po uplatnění se plná hodnota této karty přidá na účet Microsoft. S výjimkou případů, kdy to vyžaduje rozhodné právo, nejde za dárkové karty požadovat finanční náhradu ani je vyměňovat za hotovost a nedají se dobíjet. Pokud žijete v zemi EU, kde se na základě místního zákona poskytuje „čas na rozmyšlenou“, můžete neuplatněné dárkové karty do 14 dnů od koupení vrátit a celá zaplacená částka vám bude vrácena. Uplatněním ale souhlasíte s tím, že ztrácíte nárok na jakoukoliv refundaci. Pokud si koupíte dárkovou kartu od jiného prodejce než je Microsoft, pak platí podmínky pro vrácení tohoto prodejce. Microsoft neodpovídá za případnou ztrátu, odcizení nebo založení vaší dárkové karty nebo za její použití bez vašeho svolení. 

Máte-li jakékoli dotazy ohledně použití kuponů s kódem, využijte služeb zákaznického servisu na stránkách V případě jakýchkoli dotazů nebo sporů ohledně nákupů dárkových karet, přístupu k zůstatku na účtu a jeho používání a problémů s produkty zakoupenými prostřednictvím zůstatku na účtu nebo při hlášení neoprávněného použití vašeho zůstatku na účtu se prosím obracejte na:  oddělení zákaznické podpory Microsoftu.  

Kompletní podmínky a ustanovení 

Xbox Game Pass pro PC: Klíč do světa nekonečných možností

Xbox Game Pass pro PC je klíčem do světa nekonečných možností. S tímto herním předplatným získáte přístup ke stovkám her, které můžete hrát kdykoliv a jak dlouho chcete.

Neomezené Možnosti Hraní:

S Xbox Game Pass pro PC můžete hrát bez omezení. Získáte přístup ke všemu, co nabízí jedna z největších herních platforem na světě. Můžete si zahrát exkluzivní tituly od Xbox Game Studios, jako je například Halo nebo Forza Horizon, a také populární hry od třetích stran, jako je například Minecraft nebo Zaklínač 3.

Stahujte a Hrajte:

Když se objeví nová hra, kterou chcete vyzkoušet, jednoduše si ji stáhnete a hrajete. Bez nutnosti kupovat jednotlivé hry, můžete objevovat nové tituly a prozkoumávat různé žánry podle svého výběru.

Dárek Pro Hráče:

Xbox Game Pass pro PC je skvělým dárkem pro každého, kdo miluje hry a chce mít neomezený přístup k nejlepším titulům na trhu. Dejte svým přátelům nebo rodině možnost objevovat nové světy a zažívat ty nejlepší hry.

Jednoduchý Nákup:

Co je nejlepší, Xbox Game Pass pro PC můžete jednoduše zakoupit on-line a darovat ho svým blízkým. Stačí pár kliknutí a mohou začít hrát ty nejlepší hry na světě.

Dejte dar, který otevře dveře k nekonečným možnostem hraní a zážitků. S Xbox Game Pass pro PC dáváte možnost objevovat nové tituly a užívat si nekonečného hraní. Vstupte do světa neomezených možností s Xbox Game Pass pro PC!