Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass Ultimate je klíč do světa nekonečných možností. S tímto herním předplatným získáte přístup ke stovkám her, které můžete hrát kdykoliv, jak dlouho chcete.

Xbox Game Pass Ultimate

Vyberte variantu produktu

Lhůta pro uplatnění 3 roky
Platné v regionu cz

Postup uplatnění dárkového poukazu na Xbox Game Pass Ultimate může vypadat následovně:

Získání dárkového poukazu: Získej fyzický nebo elektronický dárkový poukaz pro Xbox Game Pass Ultimate. Můžeš jej získat jako dárek od někoho nebo zakoupit online.

 1. Otevření Xbox účtu: Pokud ještě nemáš Xbox účet, vytvoř si ho na oficiální webové stránce Xbox.
 2. Přihlášení: Přihlaš se do svého Xbox účtu pomocí přihlašovacích údajů.
 3. Otevření sekce Odběry: Po přihlášení přejdi do sekce Odběry nebo Xbox Game Pass na svém účtu.
 4. Aktivace poukazu: Zde bude možnost aktivovat nebo uplatnit dárkový poukaz. Zadej kód, který je uveden na dárkovém poukazu.
 5. Potvrzení a zahájení členství: Potvrď svou volbu a členství v Xbox Game Pass Ultimate by mělo být aktivováno. Nyní můžeš začít využívat všechny výhody služby.

Pamatuj si, že některé kroky se mohou mírně lišit v závislosti na aktuálních podmínkách a rozhraní Xbox služeb.

Tato Smlouva mezi vámi a společností Microsoft Corporation popisuje, jak můžete uplatnit dárkovou kartu na svém účtu Microsoft a nakupovat pomocí ní ve zúčastněných obchodech vlastněných námi a to zejména v Microsoft Storu online, Microsoft Storu ve Windows 10, Xboxu One a Xboxu 360 (vyžaduje se Xbox Live) prostřednictvím vašeho účtu Microsoft. 

Když používáme výraz dárková karta, myslíme jakoukoliv fyzickou nebo digitální kartu s uloženou hodnotou nebo poukázku, která je uplatněná na váš účet Microsoft a může být použita k nákupu produktů ve zúčastněných obchodech. Zůstatek na dárkové kartě vydává a spravuje společnost Microsoft Ireland Operations Limited. 

Potřebuji účet Microsoft? Ano. K nákupům ve zúčastněných obchodech musíte mít aktivní účet Microsoft. Můžete uplatnit dárkové karty na svůj účet Microsoft, zobrazit si aktuální zůstatek na účtu a data vypršení platnosti propagační slevy na účtu nebo si aktualizovat svoje osobní údaje. 

Jak si můžu na účet Microsoft přidat peníze? Do účtu Microsoft můžete přidat peníze tím, že se přihlásíte do účtu Microsoft a uplatníte příslušnou dárkovou kartu nebo kód . Říkáme tomu „uplatnění dárkové karty“. Po uplatnění se plná hodnota této karty přidá na účet Microsoft. S výjimkou případů, kdy to vyžaduje rozhodné právo, nejde za dárkové karty požadovat finanční náhradu ani je vyměňovat za hotovost a nedají se dobíjet. Pokud žijete v zemi EU, kde se na základě místního zákona poskytuje „čas na rozmyšlenou“, můžete neuplatněné dárkové karty do 14 dnů od koupení vrátit a celá zaplacená částka vám bude vrácena. Uplatněním ale souhlasíte s tím, že ztrácíte nárok na jakoukoliv refundaci. Pokud si koupíte dárkovou kartu od jiného prodejce než je Microsoft, pak platí podmínky pro vrácení tohoto prodejce. Microsoft neodpovídá za případnou ztrátu, odcizení nebo založení vaší dárkové karty nebo za její použití bez vašeho svolení. 

Máte-li jakékoli dotazy ohledně použití kuponů s kódem, využijte služeb zákaznického servisu na stránkách V případě jakýchkoli dotazů nebo sporů ohledně nákupů dárkových karet, přístupu k zůstatku na účtu a jeho používání a problémů s produkty zakoupenými prostřednictvím zůstatku na účtu nebo při hlášení neoprávněného použití vašeho zůstatku na účtu se prosím obracejte na:  oddělení zákaznické podpory Microsoftu.  

Kompletní podmínky a ustanovení 

Xbox Game Pass Ultimate: Herní svět bez konce

Xbox Game Pass Ultimate je klíčem do nekonečných herních možností. S tímto výjimečným herním předplatným získáte přístup ke stovkám her pro konzoli Xbox i PC, a to kdykoliv a na jak dlouho budete chtít.

Co to znamená pro vás nebo vaše obdarované? Zde je několik klíčových výhod Xbox Game Pass Ultimate:

 • Stovky Her na Dosah Ruky: Můžete hrát exkluzivní tituly od Xbox Game Studios, jako je ikonický Halo nebo rychlý závodní Forza Horizon. Máte také přístup k populárním hrám od třetích stran, včetně světa stavitelů Minecraftu a epických dobrodružství Zaklínače 3.
 • Xbox Live Gold: S Xbox Game Pass Ultimate obdržíte také členství Xbox Live Gold, což vám umožní hrát hry online s přáteli a získávat exkluzivní slevy na hry a další obsah.
 • Novinky a Klasiky: Když vyjde nová hra, kterou chcete vyzkoušet, stačí si ji stáhnout a hrát. Ať už toužíte po nejnovějších hitech nebo se vracíte ke klasickým oblíbeným hrám, Xbox Game Pass má vás pokryto.
 • Slevy a Ušetřené Peníze: Předplatitelé Xbox Game Pass mají možnost zakoupit hry na stálo a ušetřit až 20 % na nákupu. Navíc získávají 10 % slevu na doplňky a spotřební zdroje ke hře.
 • Zpětná Kompatibilita: Xbox Game Pass zahrnuje zpětnou kompatibilitu her pro Xbox One, Xbox Play Anywhere a Xbox 360, což znamená, že můžete hrát i starší hry.
 • Jednoduchý a Flexibilní: Xbox Game Pass můžete zakoupit online a darovat jej svým přátelům nebo rodině, aby se také mohli ponořit do světa nekonečného hraní.

Herní zážitek bez kompromisů, neomezený výběr her a slevy na nákupy – to vše v rámci jednoho předplatného. Darujte Xbox Game Pass Ultimate a otevřete dveře ke světu nekonečného hraní!

Nabízené tituly a počet her zahrnutých do předplatného se můžou lišit v průběhu času a podle zemí a nemusí být dostupné ve všech zemích. 

Předplatné se účtuje měsíčně na základě aktuálně platné ceny (může se měnit; plus příslušné daně), dokud nedojde k jeho zrušení. 

Předplatné můžete zrušit kdykoliv: www.xbox.com/accounts

Platí pouze na české účty.