Xbox Live dárková karta

Xbox Live dárková karta je skvělý dárek pro každého hráče, který miluje hraní na Xboxu a PC.

Xbox Live dárková karta

Vyberte variantu produktu

Lhůta pro uplatnění 3 roky
Platné v regionu cz

Pokud máte dárkový kupon Xbox Live, můžete ho uplatnit na svém účtu Xbox Live a získat tak přístup k obsahu a službám na platformě Xbox. Následujte tyto kroky:

 1. Přihlášení: Před uplatněním dárkového kuponu se ujistěte, že jste přihlášeni do svého účtu Xbox Live. Pokud nemáte účet, budete muset vytvořit jeden.
 2. Otevřete Xbox Dashboard: Zapněte svou konzoli Xbox a přejděte na Xbox Dashboard. Na PC nebo v mobilní aplikaci Xbox můžete použít stejný účet a provést tyto kroky v rozhraní.
 3. Přejděte na "Store" (Obchod): Ve svém Xbox Dashboardu vyberte možnost "Store" nebo "Obchod". To vás přivede do digitálního obchodu Xbox.
 4. Vyberte možnost "Redeem Code" (Uplatnit kód): V digitálním obchodě vyberte možnost "Redeem Code" nebo "Uplatnit kód". Tato možnost může být na různých místech v obchodě, ale obvykle ji najdete v horní části obrazovky.
 5. Zadejte kód: Zobrazí se pole pro zadání kódu. Zadejte kód dárkového kuponu do tohoto pole. Ujistěte se, že kód zadáváte správně.
 6. Potvrďte kód: Po zadání kódu stiskněte tlačítko pro potvrzení, obvykle "Confirm" (Potvrdit) nebo obdobné.
 7. Dokončete proces: Pokud byl kód platný, měli byste obdržet potvrzení, že kupon byl uplatněn. Kredity nebo obsah spojený s kuponem by měly být automaticky přidány k vašemu účtu.
 8. Použití kreditů nebo obsahu: Po úspěšném uplatnění kuponu můžete použít získané kredity nebo přístup k obsahu, který byl součástí kuponu.

Pamatujte, že každý kupon Xbox Live může mít své vlastní podmínky a omezení, a může být použit pouze na určité druhy obsahu nebo služeb. Pokud máte problémy s uplatněním kódu, měli byste se obrátit na podporu Xbox Live nebo konkrétního obchodu, kde jste kupon zakoupili, pro další asistenci.

Tato Smlouva mezi vámi a společností Microsoft Corporation popisuje, jak můžete uplatnit dárkovou kartu na svém účtu Microsoft a nakupovat pomocí ní ve zúčastněných obchodech vlastněných námi a to zejména v Microsoft Storu online, Microsoft Storu ve Windows 10, Xboxu One a Xboxu 360 (vyžaduje se Xbox Live) prostřednictvím vašeho účtu Microsoft. 

Když používáme výraz dárková karta, myslíme jakoukoliv fyzickou nebo digitální kartu s uloženou hodnotou nebo poukázku, která je uplatněná na váš účet Microsoft a může být použita k nákupu produktů ve zúčastněných obchodech. Zůstatek na dárkové kartě vydává a spravuje společnost Microsoft Ireland Operations Limited. 

Potřebuji účet Microsoft? Ano. K nákupům ve zúčastněných obchodech musíte mít aktivní účet Microsoft. Můžete uplatnit dárkové karty na svůj účet Microsoft, zobrazit si aktuální zůstatek na účtu a data vypršení platnosti propagační slevy na účtu nebo si aktualizovat svoje osobní údaje. 

Jak si můžu na účet Microsoft přidat peníze? Do účtu Microsoft můžete přidat peníze tím, že se přihlásíte do účtu Microsoft a uplatníte příslušnou dárkovou kartu nebo kód . Říkáme tomu „uplatnění dárkové karty“. Po uplatnění se plná hodnota této karty přidá na účet Microsoft. S výjimkou případů, kdy to vyžaduje rozhodné právo, nejde za dárkové karty požadovat finanční náhradu ani je vyměňovat za hotovost a nedají se dobíjet. Pokud žijete v zemi EU, kde se na základě místního zákona poskytuje „čas na rozmyšlenou“, můžete neuplatněné dárkové karty do 14 dnů od koupení vrátit a celá zaplacená částka vám bude vrácena. Uplatněním ale souhlasíte s tím, že ztrácíte nárok na jakoukoliv refundaci. Pokud si koupíte dárkovou kartu od jiného prodejce než je Microsoft, pak platí podmínky pro vrácení tohoto prodejce. Microsoft neodpovídá za případnou ztrátu, odcizení nebo založení vaší dárkové karty nebo za její použití bez vašeho svolení. 

Máte-li jakékoli dotazy ohledně použití kuponů s kódem, využijte služeb zákaznického servisu na stránkách V případě jakýchkoli dotazů nebo sporů ohledně nákupů dárkových karet, přístupu k zůstatku na účtu a jeho používání a problémů s produkty zakoupenými prostřednictvím zůstatku na účtu nebo při hlášení neoprávněného použití vašeho zůstatku na účtu se prosím obracejte na:  oddělení zákaznické podpory Microsoftu.  

Kompletní podmínky a ustanovení 

Dárková karta XBOX Live: Přístup k neomezenému hernímu světu

Dárková karta XBOX Live je dárek, který odemyká nekonečné herní možnosti pro vás nebo vaše blízké. S touto kartou získáte přístup k jednomu z největších herních komunit na světě. Zde je, co můžete očekávat od dárkové karty XBOX Live:

 • Online Hraní: S XBOX Live Gold můžete hrát své oblíbené hry online s přáteli a hráči z celého světa. Zlepšete své dovednosti a zkuste se v souboji s hráči z celého světa.
 • Měsíční Hry: Každý měsíc dostanete výběr zdarma hry, které můžete hrát až do vypršení platnosti. Hry se pravidelně obměňují, což znamená, že se vždy můžete těšit na nový zážitek.
 • Exkluzivní Slevy: Jako člen XBOX Live Gold obdržíte exkluzivní slevy na hry, doplňky a další obsah ze XBOX Live Marketplace. Ušetřete na nákupu nových titulů a rozšiřte své hry.
 • Zábava a Komunita: Mimo hry můžete také streamovat filmy, poslouchat hudbu a zapojit se do herní komunity. XBOX Live je místem, kde můžete sdílet své zážitky s dalšími hráči.
 • Snadné Aktivace: Aktivace dárkové karty XBOX Live je jednoduchá. Stačí zadat kód, který obdržíte, a okamžitě získáte přístup ke všem výhodám.

Dárková karta XBOX Live je dárek, který potěší všechny hráče a poskytne jim neomezený přístup k hraní, online zážitkům a mnoha dalším výhodám. Dejte svým blízkým tenhle dárek a otevřete jim dveře k nekonečnému hernímu světu!