Twitch dárková karta

Twitch není jen platformou – je to digitální náměstí pro miliony lidí. Denně sem přicházejí, aby povídali, tvořili vlastní zábavu a jednoduše byli spolu. Vytvářejte vzpomínky, sdílejte okamžiky a buďte součástí této jedinečné digitální komunity. Twitch - kde se setkává vášeň a lidé spojují! 🌐

Twitch dárková karta

Vyberte variantu produktu

Návod na aktivaci kuponu:

Pro použití této karty musíte mít platný účet Twitch. Návod k aktivaci:

  1. Navštivte twitch.tv/redeem
  2. Zadejte dárkový kód

Tuto dárkovou kartu je možné použít jen pro účty s dárkovým zůstatkem denominované v EUR.*

Podmínky:

Zakoupení této dárkové karty představuje přijetí podmínek prodeje Twitch a následujících podmínek:

Tuto kartu lze využít jen na webu twitch.tv, osobami staršími 13 let a pouze na zboží a služby nabízené společností Twitch, nebo na zboží a služby prodávané na webu twitch.tv nebo v jeho aplikacích. Kartu nelze vrátit, nelze za ni vrátit peníze, znovu ji prodat nebo vyměnit za peníze, s výjimkou případů, kdy to vyžadují platné zákony. Kartu není možné použít na nákup dalších dárkových karet. Karta ani její hodnota nemá omezenou platnost. Kartu nelze znovu nabít. S touto kartou nejsou spojeny žádné poplatky.

Tuto dárkovou kartu můžete používat jako hotovost. Společnost Twitch nenese odpovědnost za ztrátu, krádež, poškození nebo zničení karty ani za použití karty bez vašeho svolení. Tuto kartu vydává společnost Twitch Interactive, Inc. Další podmínky, včetně pokynů k využití karty, najdete na adrese twitch.tv/legal/giftcard. Zákaznický servis je k dispozici na adrese: help.twitch.tv.

*Účty s dárkovým zůstatkem denominované v EUR jsou momentálně k dispozici v následujících zemích: Belgie, Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Kypr, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko a Španělsko.

Twitch: Kde ožívajíkomunity!

Vítejte na Twitchi, platformě, která buduje komunity kolem interaktivního, rozmanitého a vždycky něčím extra živého obsahu.

🌐 Živý obsah pro všechny:
Twitch nabízí vše, co si dokážete představit. Esportovní turnaje, kuchařské show, nebo třeba chlápek v kostýmu kuřete s trumpetou. Bez ohledu na vaše zájmy, na Twitchi to najdete.

🚀 Stále něco nového:
Sledujte esportovní profesionály, procházejte virtuálním Tokiem nebo se učte péct. Twitch nikdy nespí a vždy má něco nového - tady a teď.

🎭 Hrajte svou roli:
Vysílající zahajují akci, ale kam to půjde dál, závisí na vás. Díky chatu, emotikonům a dalším interakcím utváříte směr této virtuální párty.

👥 Najděte své spřízněné duše:
Chatujte, bavte se, buďte součástí komunity. Je to jako být na jednom gauči s tisíci kamarády.

💜 Podpořte vysílající:
Pomocí bitů interagujte s oblíbenými vysílajícími, odemkněte si exkluzivní odznaky a emotikony díky předplatným nebo podpořte vysílající přímo. Šiřte lásku mezi přátele a komunitu. Twitch - kde se rodí váš vlastní příběh! 🎮✨

Twitch: The New Goldmine of Digital Marketing - CAWEB Master