Zalando dárkový poukaz

Pokud hledáte perfektní dárek pro svého blízkého, Zalando dárkové poukázky jsou tím pravým řešením! S těmito poukázkami mohou vaši přátelé, rodina nebo kolegové nakupovat z tisíců produktů na www.zalando.cz

Zalando dárkový poukaz

Vyberte variantu produktu

Oficiální prodej
Okamžitá platba
Lhůta pro uplatnění 5 let

Navštivte webovou stránku www.zalando.cz  
Přihlaste se do svého účtu na Zalando, nebo si vytvořte nový účet ZDE.
Navštivte www.zalando.cz/myaccount/giftvouchers 
Zadejte kód dárkového poukazu do příslušného pole a potvrďte jej.

TIP: Vaši dárkovou kartu můžete uplatnit při placení zadáním kódu poukazu do požadovaného pole.

App Zalando, la moda ai tempi dell'e-Commerce - OpenMag

Vydavatelem dárkové karty je polečnost Zalando SE se sídlem Valeska-Gert-Str. 5, 10243 Berlín, Spolková republika Německo, která je zapsaná u soudu (Amtsgericht) v Charlottenburg v Berlíně, pod značkou HRB 158855 B 

Dárkové poukazy jsou poukazy, které lze zakoupit. Lze jimi zakoupit zboží Zalando, nelze jím však zakoupit jiný dárkový poukaz. Jestliže hodnota dárkového poukazu nedosahuje ceny objednaného zboží, rozdíl může být doplacen jakoukoliv platební metodou. 

Dárkové poukazy a následný kredit, za který se dárkový poukaz smění, mohou být uplatněny pouze před dokončením vaší objednávky. Hodnotu dárkového poukazu ani kredit nelze směnit za peníze, jejich hodnota není jakkoliv úročena. Jestliže chcete uplatnit dárkový poukaz, připsat si kredity pro nákupy, nebo vidět stav vašeho zákaznického účtu, klikněte na sekci „Můj účet“ na stránce www.zalando.cz.

Dárkové karty mají neomezenou platnost. 
Neexistuje minimální hodnota zadané objednávky pro použití dárkové karty. 
Můžete použít více než jednu dárkovou kartu na objednávku (a to i v kombinaci s kódem poukazu). 
Dárková karta nelze vyměnit za hotovost. Pokud vrátíte zboží, které jsi koupili dárkovou kartou, kredit bude připsán na váš zákaznický účet a budete jej moci použít na budoucí objednávky. 
Po zadání objednávky se jakákoli zbylá hodnota na vaší dárkové kartě převede jako kredit na váš zákaznický účet Zalando.

Kompletní obchodní podmínky

Ecommerce, Ice e Zalando insieme per promuovere il made in Italy -  ItaliaOggi.it
About You a Zoot dostanú onedlho konkurenciu. Na Slovensko prichádza Zalando  - Forbes

Pokud hledáte perfektní dárek pro svého blízkého, Zalando dárkové poukázky jsou tím pravým řešením! S těmito poukázkami mohou vaši přátelé, rodina nebo kolegové nakupovat z tisíců produktů na zalando.cz . Dárkové poukázky Zalando jsou ideálním řešením pro každou příležitost – narozeniny, Vánoce, svatby nebo jen tak jako dárek. S nákupem Zalando dárkových poukázek nebudete muset trávit hodiny přemýšlením nad tím, co by se mohlo líbit - vaši blízcí si mohou vybrat sami.

Pokud tedy chcete udělat svým blízkým radost, objednejte Zalando dárkové poukázky ještě dnes a udělejte z nákupu zážitek!