PlayStation Store dárková karta

Získejte nebo darujte větší radost z hraní! Dopřejte si exkluzivní členství v PS PLUS, Ultimate Team body pro EA FC24 a další add-on obsah – perfektní balíček pro dokonalý herní zážitek. 🎮🎁

 

 

PlayStation Store dárková karta

Vyberte variantu produktu

Lhůta pro uplatnění 1 rok
Platné v regionu cz
PlayStation Plus logo

Uplatnění dárkové karty PlayStation je snadný proces, který vám umožní získat kredit na svém účtu PlayStation a zakoupit si hry, rozšíření, nebo jiný obsah ve službě PlayStation Store. Následující kroky vám ukážou, jak na to:

  1. Přihlášení na PlayStation Network (PSN): Pokud ještě nemáte účet PlayStation Network, budete muset jeden vytvořit. Pokud už máte účet, přihlaste se na svém PlayStationu nebo na webových stránkách PSN.
  2. Otevření PlayStation Store: Po přihlášení na svém účtu otevřete PlayStation Store, což je online obchod, kde můžete nakupovat digitální obsah pro svou konzoli.
  3. Výběr možnosti "Vložit kód" nebo "Redeem Code": V hlavním menu PlayStation Store vyberte možnost "Vložit kód" nebo "Redeem Code." Tato volba vám umožní zadejte kód z vaší dárkové karty.
  4. Zadání kódu: Zadejte kód, který je uveden na dárkové kartě, pozorně dbaje na velká a malá písmena, čísla a znaky. Po zapsání kódu potvrďte.
  5. Potvrzení a připsání kreditu: Pokud je kód správný, obdržíte potvrzení o úspěšném uplatnění kódu. Kredit, který byl spojen s dárkovou kartou, bude automaticky připsán na váš účet PlayStation.
  6. Nákup obsahu: Nyní můžete použít tento kredit k nákupu her, rozšíření, prémiového obsahu, předplatných služeb nebo cokoli jiného, co je k dispozici v PlayStation Store.

Pamatujte, že dárkové karty PlayStation mají různé nominální hodnoty, takže si můžete vybrat, kolik kreditu chcete přidat na svůj účet. Tento proces vám umožní hrát nové hry a užívat si obsah na své konzoli PlayStation, a to i bez použití kreditní karty.

Tento kupon s kódem („kupon s kódem“) vydává společnost Sony Interactive Entertainment Network Europe Limited se sídlem 10 Great Marlborough Street, Londýn, W1F 7LP, Spojené království

K uplatnění kuponu s kódem je třeba vlastnit (i) příslušný hardware; (ii) účet ve službě PlayStation™Network registrovaný v zemi, ke které se vztahuje kupon s kódem, a (iii) internetové připojení, síť Wi-Fi nebo mobilní internet

Příslušný kupon s kódem je možné uplatnit pouze v zemích, ve kterých jsou obsah a/nebo služby dostupné.  Na použití kuponu s kódem se mohou vztahovat další územní omezení.

Pokud není uvedeno jinak, kupony s kódem je možné použít pouze jednou, pro jeden účet.  V rámci platného práva není možné kupony s kódem vyměňovat, převádět na jinou osobu, prodávat, uplatňovat nebo vracet za hotovost či kredit (s výjimkou toho, že je možné dát kupon s kódem, který jste zakoupili, někomu jinému jako dar).

Pokud dojde ke ztrátě, krádeži, poškození po zakoupení nebo uplatnění kuponů s kódem bez vašeho svolení, nebude vám poskytnuta žádná náhrada.

V souladu s platnými místními zákony platí, že pokud je kupon s kódem vadný, je jedinou možností nápravy a jedinou naší odpovědností výměna takového kuponu s kódem.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně použití kuponů s kódem, využijte služeb zákaznického servisu na stránkách zde

Kompletní Podmínky a Ustanovení

PlayStation Dárková Karta: Otevřete bránu k nekonečné zábavěPlayStation dárková karta je nejen dárek pro hráče, ale klíč ke světu neomezené zábavy. Proč kupovat konkrétní hru, když můžete darovat možnost výběru z rozmanitého herního a multimediálního obsahu? S touto kartou dáváte svým blízkým možnost volby z obrovského výběru her, DLC, filmů, hudby a mnoho dalšího, a to vše bez nutnosti znát konkrétní titul, který si přejí.

Radost hráčům i pro vás:

Darováním PlayStation karty nejen potěšíte obdarovaného, ale i sebe, protože víte, že jste jim dali možnost vybrat si z celé škály skvělých her a obsahu. Proč omezovat jejich zábavu na jediný titul, když mohou prozkoumat celý herní vesmír?

Různorodý obsah:

V PlayStation Store naleznete různorodý obsah, který uspokojí všechny hráče, od AAA titulů až po obsah včetně DLC, herní měny a dokonce i členství ve službě PS Plus. Bez ohledu na jejich herní preference budou mít možnost vybrat si to, co je baví.

Bezstarostný nákup:

S PlayStation dárkovou kartou nemusíte mít obavy z platebních karet. Stačí dobít svou PlayStation peněženku a platit s ní. Dostupné jsou digitální poukazy různých hodnot, což znamená, že si vybere každý.

Rychlý a snadný nákup:

Digitální kód dárkové karty doručíme kdykoli a navíc ihned. Můžete ho tedy zadat obratem do konzole, kterou vlastníte, a to bez ohledu na to, zda máte PlayStation 3, PlayStation 4 nebo nejnovější PlayStation 5. Peníze se nahrávají na váš PSN účet, a to rychle a jednoduše.

Dejte nekonečnou zábavu a možnost výběru s PlayStation dárkovou kartou! Tímto darem otevíráte dveře k nekončícímu zážitku, který může trvat dlouho a bavit nejen obdarovaného, ale i vás samotného, protože víte, že jste dali dárek, který potěší a zaručuje hodiny a hodiny zábavy.


 

Zakoupil jsi PlayStation™Store dárkovou kartu pro někoho jako dárek? Vytvoř si svůj vlastní PlayStation™Store dárkový voucher a daruj ho své rodině nebo přátelům!

Během pár kroků si ho můžeš jednoduše vytvořit. Vyber si z dostupných designů, přidej vzkaz a následně obdržíš svůj dárkový voucher jako PDF soubor pro tisk a nebo jako digitální voucher, který můžeš jednoduše sdílet s obdarovaným! Nezapomeň, že obdarovaný může použít kód pouze k účtu se stejnou zemí, ke které byl registrován.

Vlastní PlayStation™Store dárkový voucher si můžeš vytvořit tady: https://gifting.playstation.com/cs-cz