Voyo kupon

Dárková karta Voyo je ideálním dárkem pro fanoušky českých a slovenských filmů a seriálů od TV Nova. Objevte svět oblíbených titulů kdykoliv a kdekoliv, bez přestávek.

Voyo kupon

Vyberte variantu produktu

Lhůta pro uplatnění 1 rok
Platné v regionu cz

A jak takový voucher funguje? Je to strašně jednoduché:

  1. Nejprve zvolte, která varianta voucheru je pro vás ta pravá. Záleží jen na vás, zda si vyberete přístup na 3 měsíce či rovnou na celý rok.
  2. Pokud už na Voyo účet máte, přihlaste se do něj. A pokud ne, tento krok prostě přeskočte.
  3. Navštivte webovou stránku voyo.cz/aktivace-kuponu, najděte políčko “Vložit kupón” a zadejte do něj unikátní kód, který najdete na voucheru.
  4. V případě, že už Voyo účet máte, stiskněte po zadání kódu tlačítko “Dokončit”. Předplatné se tímto aktivuje. A jestli ještě Voyo účet nemáte, je potřeba v tuto chvíli vyplnit registrační údaje. Ale žádný strach, je to rychlé a jednoduché.
  5. Pusťte si to, co máte nejraději!

Provozovatelem je společnost TV Nova s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, PSČ 152 00, IČ: 458 00 456, DIČ: CZ45800456, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 10581 (dále jen „Provozovatel“) je, mimo jiné, provozovatelem Webových stránek a Mobilních aplikací. 

Videoportál Voyo je placenou Službou poskytovanou na základě smlouvy s Uživatelem. Provozovatel nabízí Registrovaným uživatelům za dále stanovených podmínek na videoportálu Voyo zhlédnutí Titulů za úhradu předplatného. V rámci placené Služby Voyo hrazené formou Předplatného mohou Registrovaní uživatelé hradící Předplatné ve vymezeném období zhlédnout Tituly zařazené v některé z nabídek či balíčků Titulů určených pro Předplatitele za předpokladu, že řádně uhradí Předplatné stanovené pro vymezené období a pro konkrétní Nabídku Titulů. Součástí Služby Voyo je i doporučení dalších Titulů ke zhlédnutí dle Uživatelových preferencí, tzv. „recommendation engine“. 

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv v přiměřeném rozsahu odebrat nebo přidat (v jakémkoliv rozsahu) Tituly do Nabídky Titulů, včetně televizních programů Provozovatele, a tím změnit rozsah Nabídky Titulů. Taková změna Nabídky Titulů se nepovažuje za změnu těchto Podmínek. 

Uživatelé si mohou aktivovat Službu Voyo a hradit Předplatné Služby Voyo rovněž prostřednictvím Kupónů, které vydávají partnerští prodejci Provozovatele.

Kompletní obchodní podmínky 

Big Brother Česko & Slovensko | na Voyo od 13. novembra 2023 - YouTube

 

S Voyo se nebudete nudit ani vy, ani vaši nejbližší — spousta zahraničních i českých filmů, ale také originální tvorba, nejoblíbenější seriály, TV pořady a reality show, živé sportovní přenosy nebo třeba kolekce zábavy pro nejmenší diváky.

To vše kdykoliv, kdekoliv a na jakémkoliv zařízení. Velkou výhodou Voyo je potom absence obtížných reklam a možnost sledovat premiérové díly dříve než v TV, a to až o celý týden. A kdo by nechtěl vědět jak to všechno dopadne jako první?

Není nač čekat. S Voyo vouchery na 3, 6 nebo 12 měsíců můžete vstoupit do světa Voyo zábavy hned teď.