Netflix předplacená karta

Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe, nebo ho věnujte jako dárek. Tuhle kartu můžete použít pro svůj stávající účet nebo pro registraci nového. Na filmy a seriály se dívejte neomezeně na jakémkoli zařízení, bez nutnosti použít kreditní kartu.

 

Netflix předplacená karta

Vyberte variantu produktu

Neomezená platnost
Cena bez navýšení

Pravidla a podmínky uplatnění dobíjecí karty Netflix:

Platí pouze pro službu Netflix a přes účet Netflix (od 18 let) v České republice. 

Po uplatnění se celá částka převede na účet Netflix. 

Kromě případů stanovených zákonem nelze vracet ani jinak proplácet v hotovosti. 

Časově neomezená platnost. Zákaz dalšího prodeje. 

Netflix neodpovídá za ztracené nebo ukradené karty ani jejich případné neautorizované využití. 

Kompletní podmínky naleznete zde.

Vydává Netflix International B.V.

Návod pro uplatnění:

  1. Jděte na www.netflix.com/kod
  2. Zadejte kód

 

Netflix; screenshot: cover

 

Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe, nebo ho věnujte jako dárek. Tuhle kartu můžete použít pro svůj stávající účet nebo pro registraci nového. Na filmy a seriály se dívejte neomezeně na jakémkoli zařízení, bez nutnosti použít kreditní kartu.

Netflix: Vše, co potřebujete vědět

Americká streamovací společnost Netflix úspěšně expandovala do celého světa a charakteristické červené N se stalo součástí životů mnoha z nás. Streamovacím službám ale samozřejmě neholdují všichni, stále se najdou tací, kteří si nejsou jisti, zda by se jim předplatné vůbec vyplatilo a zda by zdánlivě nekonečnou knihovnu filmů a seriálů (a nově i mobilních her) vůbec využili. Pokud mezi váhající jedince patříte i vy, přečtěte si náš článek, kde se o Netflixu dozvíte všechno potřebné.

Netflix cena:
Netflix je momentálně v České republice dostupný ve třech formách předplatného.

  • Základní (Basic) předplatné stojí 199 korun měsíčně a umožní vám sledovat filmy a seriály na jednom zařízení ve standardním rozlišení. 
  • Standardní (Standard) předplatné stojí 259 korun měsíčně a svým uživatelům umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD. 
  • Premium stojí 319 korun měsíčně a zajistí vám přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení. 
Netflix: nejlepší filmy, seriály, dokumenty

Netflix: Poplatek za sdílení účtu
Poplatek za sdílení účtu/hesla s dalšími osobami byl po měsících avizování zaveden už i v České republice. Pokud tedy ke svému účtu chcete přidat dalšího člena, výše vašeho předplatného naroste o měsíční poplatek 79 Kč za každého uživatele účtu žijícího mimo vaši domácnost.

Přidat nové členy mimo domácnost (IP adresu hlavního účtu) ovšem mohou pouze majitelé předplatného Standard a Premium, přičemž Standard umožňuje přidat jednoho uživatele navíc a Premium dva. Basic Předplatné tuto možnost nenabízí vůbec.

Majitel hlavního účtu může změny u stávajících uživatelů nebo přidání zcela nového člena provést přímo v nastavení aplikace Netflix na webu, případně na smart TV. Dotyčným osobám, kterých se tyto změny přímo dotknou, přijde e-mailová pozvánka s patřičnými informacemi a instrukcemi.

Netflix kompletně v češtině:

Netflix již dávno není službou pouze pro diváky, kteří vládnou některým ze světových jazyků. V současné době si na této streamovací službě můžete pustit tisíce filmů a seriálů s českými titulky, z nichž několik set na vás bude naší mateřštinou také promlouvat. Netflix v češtině funguje od 11. října 2019 (pozn. pokud Netflix používáte už delší dobu a v českém rozhraní se vám nezobrazuje, musíte přejít do nastavení a češtinu manuálně zapnout).